FOTOĞRAF EĞİTİMLERİ
Sosyal Ağlar

Kurulduğumuz günden beri "Sanat, Sevgi, Dostluk" ilkeleri ile fotoğraf birlikteliği sağladığımız Manisa Fotoğraf Derneğimiz 2 yaşında.

Bazen sözler yetmez, şiirler yetmez duyguları anlatmaya.. Bir fotoğraf karesi duyguların yansıtıcısıdır.
Ve; Hafızalarımıza kazınmış her fotoğraf, çekilmiş binlerce kareden zamanı sonsuzlaştıran, ‘an’ı zamansızlaştıran; ezcümle “iz” bırakan bir bellek arşivini oluşturur.
2017 yılında ışığın büyüsünden davetle başladı hikayemiz.
Evvel zaman içinde; 10 Fotoğraf projesi ve 65 Fotoğraf buluşmasında 267 fotoğraf dostumuzla bir araya geldik.. Vizörler şahidimiz; deklanşör seslerine mutluluk sesleri karıştırdık, tripodlarımız dost omuzlarda taşındı, lenslerimiz dost gözlerle gördü ve fotoğraf makinelerimiz dost ellerde yükseldi... Ve şimdi her gecen gün büyüyen Mafod ailemizle hayata farklı bakıyoruz..
Işığın İzinde 2. yıldönümümüzü kutladığımız, inançlı yüreklerle kurduğumuz FOTOĞRAF KAFE'nin varlığı; nice yürekleri aydınlatarak, Manisa'nın kültür ve sanat hayatına dinamizm katmasının mutluluğunu yaşıyoruz.
Fotoğraf Sanatçısı Lewis Hine'ın dediği gibi; Fotoğraf yalan söylemez.. MAFOD ailesi olarak enstantanelerimizde sanat, sevgi ve dostluk hakim.. Bizi birbirimize bağlayan bu bağın daimi olmasını diliyoruz.

78 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın


Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret23459