FOTOĞRAF EĞİTİMLERİ
Sosyal Ağlar

Üyelik Başvurusu


MAFOD ÜYELİK KOŞULLARI


MAFOD –Manisa Fotoğraf Derneği'ne üye olma koşulları Tüzüğümüzün 3. Maddesinde üyelik koşulları sıralanmış olup üyelik tanımlanmıştır.

MAFOD Dernek Tüzüğü

a. Üye:

MAFOD üyeleri, bu Tüzüğün 2. maddesinde tanımlanan amaçları benimseyerek, bu Tüzüğü kabul edip, Yönetim Kurulu kararı ile üyeliğe kabul edilmiş, üyelik aidatlarını ödeyen fotoğraf ilgilileridir. İlk giriş aidatını ödeyip üyelik başvuru formu doldurularak üyeliğe başvurulabilir.

18 yaşını bitirmiş, medeni hakları kullanma ehliyetini haiz kişiler; Dernek amacına ilgi duyarak ve Tüzüğü kabul ederek başvurduklarında, Yönetim Kurulu’nun kararı ile üyeliğe kabul edilebilirler. Üyelik başvurusu en geç otuz gün içinde sonuçlandırılır. Üyeliğe kabul edilmeyenlere, başvurularının kabul edilmeme gerekçesi Yönetim Kurulu tarafından en geç otuz gün içerisinde yazılı olarak bildirilir.

Üyeler, Dernek içinde ve çalışmalarda eşit haklara sahiptirler.NASIL ÜYE OLABİLİRİM

Üyelik Başvuru İşlemleri

Dernekler yasası gereği; Manisa Fotoğraf Derneği’ne (MAFOD) üye olabilmek için üzerinde fotoğraf ve başvuru sahibinin ıslak imzasını içeren başvuru formunun derneğimize ulaştırılması gerekmektedir.

MAFOD üyeliği için aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz üyelik formunu doldurup iki adet fotoğrafla (formun üzerindeki dâhil) birlikte MAFOD sekreterliğe teslim ediniz.

Başvuru formunuz MAFOD Sekreterlik birimine ulaştıktan sonra ilk Yönetim Kurulu toplantısında karara bağlanacak ve size bilgi verilecektir.

 
Üye Aidatı ve Ödeme Bilgileri

Giriş bedeli (40 TL) + 12 aylık aidat (60 TL) = toplamı 100 TL üyelik kabulünden sonra peşin olarak alınır.

DERNEK ADRESİMİZ: Sakarya Mahallesi Uzunyol Caddesi No:100/B-12 Şehzadeler / Manisa
 

Üye Kayıt Formunu Aşağıdaki Bağlantıları Kullanarak ''Word'' yada ''Pdf'' Formatında İndirebilirsiniz


     

Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret22117